כתבות מהאינטרנט
HeartIconThread דף הבית HeartIconThread הופעות במדיה HeartIconThread כתבות מהאינטרנט
מפגשי ספיד דייט ב zoom לכבוד השנה החדשה
9.2020
איריס סלומון הפסיכולוגית ומנהלת חברת ספיד דייט 20 שנה מזמינה אתכם להשתתף במפגשי הספיד דייט בזום לדתיים ומסורתיים לכבוד השנה החדשה. המפגשים נערכים בשתוף פעולה עם אתר ההכרויות-שליש גן עדן האתר המוביל במדינה לדתיים ומסורתיים. במפגש ספיד דייט בזום- zoomגיות תוכלו להכיר 14-20 בני/ות פוטנציאליים במפגש אחד, בשיטת החדרים אחד על אחד. אין צורך בידע קודם עם אפליקציית זום, אין צורך אפילו להתקין אותה על הנייד או המחשב, אלא רק צריך לפתוח את הלב למציאת זוגיות ולהשאיר פרטים באתר- www.speed-date.co.il ונשוב אליכם. עד אז שתהיה שנה טובה ומתוקה עם המון בריאות, אושר, הגשמה ומציאת אהבה וזוגיות טובה עוד השנה, אמן :)
קרא את המקור ב שליש גן עדן- 22.9.2020
It's A Date- סרטון 1- תופעות בעולם הדייטים
פרוייקט משותף- אלינה לוי, דור פרי ואיריס סלומון
31.12.17
כדי להגיע לנסיך או לנסיכה המיוחלים צריך לנשק מספר צפרדעים בדרך- בסרטון זה מעלים מספר תופעות מעולם הדייטים- תופעת הגוסטינג- (ghosting) רוחות רפאים- היעלמות לאחר מספר דייטים. תופעת הקושנינג (Cushioning) או מיקבול- יציאה עם מספר בני זוג במקביל ועוד. כמו כן, יש מספר המלצות לאיך לא להתנהג בדייטים או במפגשי ספיד דייט. עם זאת! כשפוגשים את הנסיך או הנסיכה- כשזה זה- זה זה- שוכחים את כל הנסיונות והתופעות וצוללים לתוך ההתאהבות, שבהמשך אם היא הופכת לאהבה רגועה ויציבה- אז מצאתם את המלך שלכם או את המלכה. לחיי האהבה !
קרא את המקור ב יוטיוב- 31.12.17
כמו טינדר, רק יותר כיף: סצנת הספיד-דייטינג מוכיחה שאין תחליף לרושם ראשוני
שי רוזן
9.7.2017
הביקוש רק עולה, ההזמנות לחתונה נערמות והרושם הראשוני תמיד מנצח. חוויות מערב הספיד-דייטינג של איריס סלומון, שיתקיים במתכונת מיוחדת במסגרת אירועי #ilovetlv "...לאיריס סלומון, פסיכולוגית בהכשרתה המנהלת ערבי ספיד דייטינג מזה 18 שנים (והייתה הראשונה לעשות זאת בארץ), שמור היכל בן מאתיים מקומות בגן עדן. לדבריה היא חיתנה מאות זוגות באמצעות ערבי הספיד דייטינג שלה, המחולקים לפי קבוצות גיל ואוכלוסיה (למשל, ליין מיוחד לגיל הזהב, או ליין לדתיים ומסורתיים, שבו התארחתי בעצמי). לטענתה, הספיד דייטינג הוא תגובת הנגד ההולמת לתרבות הטינדר המבטלת את חשיבותו של הרושם הראשוני החי. "היום דווקא גדל הביקוש. נכון שכולם באפליקציות, ובעולם הוירטואלי, אבל אנשים רוצים לצאת לשטח ולהכיר בשיטה הישנה. ספיד דייטינג הכי דומה לזה. אין כמו מראה עיניים. גם באתר היכרויות יכול להיות קליק, אבל אי אפשר לדעת הרבה ללא הרושם הראשוני של המראה, הריח, שפת הגוף..."
קרא את המקור ב טיים אאוט ת"א- 9.7.17
החתן מחכה לך בספיד דייטינג?
מאיה בניטה, מערכת וואלה!- 23.1.14
23.1.14
כתבה שצולמה באחד ממפגשי הספיד דייטינג שארגנו לדתיים ומסורתיים, קריאה נעימה! "אתם משתייכים למגזר הדתי ומחפשים אהבה? יצאנו לספיד דייטינג לדתיים ודתיות כדי לבדוק, אם בעזרת השם, אפשר למצוא כאן זיווג תארו לכם את הסיטואציה הבאה: אתם יושבים בדייט עם מישהו שזה עתה פגשתם, מספרים על עצמכם ושומעים ממנו על התחביבים שלו במקרה הטוב, או על האקסית במקרה הרע. כעבור שבע דקות, צלצול פעמון נשמע. הפרטנר שלכם נוטש אתכם ובמקומו מתיישב אדם אחר. יש לכם שבע דקות מעכשיו להיכרות עם האדם החדש.. האם הוא האחד? במפגשי הספיד דייטינג לדתיים ודתיות, שמנהלת הפסיכולוגית איריס סלומון, מנסים המשתתפים למצוא אהבה בערב אחד, בו הם פוגשים לדקות ספורות כמה וכמה פרטנרים. המטרה היא להכיר כמה שיותר בני זוג פוטנציאליים, כשלכולם יש את הרקע הדתי המשותף. "אנחנו מכנסים 20 גברים ו-20 נשים באולם, פאב או בית קפה, ומתאימים אותם לפי גיל, אזור מגורים, מצב משפחתי והשכלה". אומרת סלומון. "הגברים מתחלפים כל שבע דקות, והנשים מקבלות כרטיס שבו הן מסמנות אם הן מעוניינות בצד השני". יש משתתפים שהגיעו לערב הספיד דייטינג המיועד ספציפית לדתיים ודתיות, משום שהם מאמינים כי לאוכלוסייה הדתית יש יותר בגרות ורצון להקים משפחה. אחרים הגיעו כדי לבדוק עוד אופציה להיכרות. לטענת סלומון, הספיד דייטינג היא דרך מאוד אקטיבית שמקצרת את הזמן: "מחקרים מראים שתוך חמישית שנייה יודעים אם רוצים להמשיך להכיר או לא. זה חוסך מבוכה. אני סוג של שדכנית מודרנית".
קרא את המקור ב אתר וואלה
23
חזור
מפגשים הקרובים
תאריך
גילאים
מקום
07.12.21
נשים 32-42 גברים 35-45
בת"א
14.12.21
נשים 32-42 גברים 35-45
לדתיים ומסורתיים
21.12.21
נשים 24-34 גברים 27-36
בת"א
טיפים
רוצה טיפים לקראת מפגש 
ספיד דייט או בליינד דייט?
 
הרשם עכשיו וקבל 10 טיפים 
“איך להתנהג בדייט” לתיבת הדואר 
*הרישום מותנה בקבלת ניוזלטר
IrisPicture

איריס סלומון
BA בפסיכולוגיה ותקשורת, אוניברסיטת חיפה
MA בפסיכולוגיה, אוניברסיטת בר אילן
 
איריס סלומון, פסיכולוגית ומנהלת חברת ספיד דייט, הינה הראשונה שהחלה לארגן מפגשי ספיד דייט בישראל משנת 2000!
יש לנו מעל 300 חתונות ואלפי זוגות. מוזמנים להצטרף להצלחה.
סדנאות זוגיות


סדנאות אימון, טיפול, אימון ויעוץ זוגי  

נערכים בקליניקה פרטית בקרית אונו
לפרטים נוספים-
052-3589830