כתבות בטלוויזיה

"לשדך את אמא" – 22.12.22

בתכנית "לשדך את אמא", יש הצצה לספיד דייט של גילאי 50+ ו 60+ שהצליח לשדך לשמחתנו מס' זוגות וגם את טיבה המקסימה –
הדמות המרכזית בתכנית.  אם בא לכם "לשדך את אמא או אבא" או קרובי משפחה בגילאי 50+ ו 60+ אשמח שתפנו אלינו.
מוזמנים להפיץ את הבשורה. כי אין גיל לאהבה. תודה 🧡

לצפייה בכתבה לחצו על התמונה:

רשת 13 – כתבה על הכרויות באינטרנט – חדשות 8.12.20

איריס סלומון פסיכולוגית ומאמנת למציאת זוגיות מתראיינת על מציאת זוגיות.

אירוח של איריס בתכנית של שרון כידון, בה סיפרה על מפגשי הספיד דייט בזום- זומגיות- 13.10.20- ערוץ 13

איריס סלומון מתארחת בתכנית של שרון כידון ומספרת על מפגשי הספיד דייט בזום- zoomגיות

ספיד דייט בתוכנית- "קובי מיימון וליטל שוורץ- 11.6.2020 ערוץ 13, (11.6.2020)

ספיד דייט מונחה ע"י איריס סלומון הפסיכולוגית ומנהלת חברת ספיד דייט בתכנית של" קובי מימון וליטל שוורץ החיים עצמם" – הספיד דייט אורגן לבני הגיל השלישי. כי אין גיל לאהבה. איזה שאלות הכרות עניינו את המשתתפים? מה קובי מימון וליטל שוורץ שאלו את המשתתפים? האם יצו מהמפגש זוגות? מוזמנים לצפות בתכנית ששודרה ברשת 13 בתאריך 11.6.20. צפייה מהנה, יום מקסים ורק אהבה 🙂

כתבה לערוץ 2- ספיד דייט חגיגי לכבוד יום האהבה 2018 בו גם אמריקאים באים למצוא אהבה בישראל חדשות ערוץ 2 (26.7.2018)

כתבה לכבוד ט"ו באב 2018 בחדשות ערוץ 2 בנושא-צעירים וצעירות יהודיים שמחפשים אהבה. במסגרת הכתבה, לירון זייד ראיין את איריס סלומון- פסיכולוגית ומנהלת ספיד דייט על התופעה שלא מעט אמריקאים ואמריקאיות יהודיים מגיעים לספיד דייט כדי להכיר ישראלים ולהיפך. בכתבה ניתן לצפות בספיד דייט חגיגי בסימן יום האהבה ועוד. צפייה נעימה ורק אהבה 🙂

כתבה על שידוכים למשתתפי המכביה- כולל ספיד דייט בניהול של איריס סלומון -16.7.17

בכתבה של בן מיטלמן ששודרה בחדשות ערוץ 2 ב- 16.7.17, יש סקירה של דרכי ההכרויות של משתתפי המכביה. בכתבה, בין היתר, ראיינו משתתפים בספיד דייט הענק שכלל כ- 300 איש כולל משתתפי המכביה ב- 13.7, שהתקיים בתיאטרון הסימטה ביפו. הספיד דייט אורגן בשתוף פעולה של חברת ספיד דייט בניהולה של איריס סלומון יחד עם המכביה, טיים אאוט ת"א ועיריית ת"א. כולנו תקווה שיצאו מהספיד דייט הגדול והמרגש הרבה שידוכים 🙂

ספיד דייט לגיל השלישי -כתבה בפינתו של מנחם הורוביץ "שווה בדיקה" חדשות ערוץ 2, (5.2.17)

מנחם הורוביץ אירח בפינתו "שווה בדיקה" את איריס סלומון הפסיכולוגית ומנהלת ספיד דייט. הפעם הנושא של הפינה היה- הכרויות לגיל השלישי. איריס מארגנת 18 שנה מפגשי ספיד דייט לכל הגילאים וגם לגילאי 50+ ולגיל הזהב, מנחם שאל את איריס על הספיד דייט ועל דרכי הכרויות נוספים לגיל השלישי. כמו כן, בכתבה יש הצצה למפגש ספיד דייט וראיונות עם משתתפים בספיד דייט. צפייה מהנה ורק אהבה 🙂

כתבה בחדשות השבת- ערוץ- 2 על סדנאות של איריס סלומון הפסיכולוגית ומנהלת ספיד בנושא אימון למציאת זוגיות- 19.9.15

כתבת תחקיר של חדשות ערוץ – 2 על סדנאות אימון למציאת זוגיות. הכתבת רותי שילוני ראיינה את איריס סלומון- פסיכולוגית (MA) ומנהלת ספיד דייט על סדנאות למציאת זוגיות. בכתבה- הצצה לתוך סדנה פעילה.

ספיד דייט פוליטי- מונחה לקראת בחירות 2015! ערוץ- 1, (13.3.2015)

לקראת הבחירות כעשרים אחוזים עדיין התלבטו במי לבחור. בניסיון לשכנע – הפגשנו שבעה חברי כנסת עם שבעה מתלבטים בפאב תל אביבי ל-ספיד דייט פוליטי. איריס סלומון הנחתה את הפוליטיקאים והמתלבטים להיפגש במפגשים בני 7 דקות, בהם התבקשו לנסות לשכנע- לשמוע ולהשמיע ולבסוף גם לבחור 🙂 צפייה נעימה!

ספיד דייט מונחה ע"י איריס סלומון בתוכנית – סינגלס – 16.6.13

בתוכנית סינגלס הפעם מתרחש ספיד דייט. המפגש מונחה ע"י איריס סלומון- פסיכולוגית ומנהלת חברת ספיד דייט משנת 2000. במפגש משתתפת קרן אור, מוזמנים ללוות אותה בחיפוש אחר אהבה. צפיה מהנה 🙂

 "רק טוב עם עודד מנשה" ערוץ 24, (4.12.12)

הופעה בתוכנית "צחוק מעבודה" ערוץ 2, (7.9.12)

ספיד דייט שמנוהל ע"י איריס סלומון הפסיכולוגית בתוכנית "צחוק מעבודה". שודר בערוץ- 2 בתאריך 7.9.12. בתוכנית- אודליה יקיר- רווקה מבוקשת מגיעה למפגש ספיד דייט, מקבלת מספר טיפים מאיריס ונפגשת עם מספר בחורים. כל דייט אורך 7 דקות.. צפו ותהנו 🙂

אירוח של איריס סלומון בתוכנית "כל בוקר עם אורנה דץ" ערוץ 10, (8.8.12)

איריס סלומון הפסיכולוגית ומנהלת חברת ספיד דייט מתארחת בתוכנית "כלבוקרעם אורנה דץ", ערוץ 10. איריס מספרת על שיטות הכרויות מודרניות, על אימון למציאת זוגיות ומפגשי ספיד דייט. מוזמנים לצפות!

כתבה על מפגשי הספיד דייט – בפינתו של מנחם הורוביץ "שווה בדיקה" חדשות ערוץ 2- 23.7.12

ספיד דייט בתוכנית הכלכלית של מנחם הורוביץ, בפינה של מנחם הורוביץ-"שווה בדיקה" ערוץ 2 ב- 23.7.2012. מנחם הורוביץ הגיע לפגישת ספיד דייט, ראיין את איריס סלומון הפסיכולוגית מנהלת חברת ספיד דייט ישראל, ונפגש גם על המשתתפים. כדאי לצפות!

איריס סלומון הפסיכולוגית ומנהלת ספיד דייט בתוכנית גלובוס ערוץ 1, (21.7.12)

איריס סלומון – פסיכולוגית ומנהלת חברת ספיד דייט מתארחת בתוכנית גלובוס בהנחיית דוד ויצטום, התוכנית שודרה בערוץ 1 בתאריך 21.07.2012. התוכנית עסקה בנושא- הכרויות בעולם המודרני. לצד איריס התארח באולפן עו"ד בני דון יחיא. צפייה נעימה!

ספיד דייט במערת צדקיהו- חדשות ערוץ 10, (26.8.11)

ספיד דייט המוני שנערך במערת צדקיהו ב- ט"ו באב. המפגש נערך בשיתוף של עמותת צעירים למען ירושלים עם חברת ספיד דייט המנוהלת ע"י איריס סלומון הפסיכולוגית.

איריס סלומון מנהלת הספיד דייט בתוכנית ערב חדש ערוץ 1, (14.8.11)

איריס סלומון פסיכולוגית ומנהלת חברת ספיד דייט מתארחת בתוכנית ערב חדש בהנחיית דן מרגלית. איריס מספרת על מפגש הספיד דייט הגדול והחגיגי לכבוד ט"ו באב- חג האהבה, שהתקיים במערת צדקיהו בירושלים.

איריס סלומון בתוכנית – איזה יופי ערוץ 10, (29.4.11)

איריס סלומון הפסיכולוגית ומנהלת חברת ספיד דייט מתארחת בתוכנית- איזה יופי" בהנחיית נעמה קיסרי. בתוכנית איריס מסבירה מדוע כל בחור/ה מחפשים את הנסיך/ה? מיהו הנסיך של שנות ה- 2011, איך מומלץ למצוא אותו ועוד..

"המקצוענים" ערוץ 10, (13.3.11 )

איריס סלומון פסיכולוגית, מאמנת ומנהלת חברת ספיד דייט מתארחת בתוכנית "המקצוענים" בערוץ 10. בתוכנית איריס מספרת על שיטת ההכרות- ספיד דייט- מפגש בו מספר שווה של גברים ונשים מכירים אחד את השני באמצעות דייטים של 7 דקות. כמו כן, איריס מציגה מחקרים הנוגעים לתהליך ההתאהבות, מדברת על ההבדלים בין התאהבות לאהבה ועוד.

איריס סלומון בתוכנית הבוקר של אורלי וגיא – ערוץ 10- השרדות- 2.2011

איריס סלומון הפסיכולוגית מתארחת בתוכנית הבוקר של אורלי וגיא, ערוץ 10. בנושא- תוכניות ריאליטי בכלל ותוכנית – "הישרדות" בפרט". האם למשתתפים בתוכנית ריאליטי יש מאפיינים מיוחדים? מהן ההשפעות של השתתפות בתוכנית שכזאת על המתמודדים? ועוד.

מפגש ספיד דייט, שצולם לתוכנית "בקרוב אהבה" ערוץ 2, (22.1.11 )

מפגש ספיד דייט מצולם לתוכנית "בקרוב אהבה" ערוץ 2, איריס סלומון מנהלת ספיד דייט הנחתה את הערב והפגישה את אמירה בוזגלו היקרה עם מספר בחורים.

כתבה על ספיד דייט לגיל הזהב, ששודרה בחדשות ערוץ 10, (13.7.10)

איריס סלומון מתארחת בתוכנית "על הבוקר" ערוץ 10, (28.4.10)

השתתפות של איריס סלומון, פסיכולוגית ומנהלת חברת "ספיד דייט" בתוכנית "על הבוקר" של ערוץ- 10. איריס מספרת על מחקר שנערך בבריטניה, המראה שיש לצאת עם 24 גברים עד שמגיעים לבעל.

מפגש ספיד דייט, בו נערך שימוש ב- "מד אהבה" ערוץ חדשות בינלאומי, (18.1.10)

מפגש ספיד דייט אליו הכנסנו "מד אהבה"- " love derector". המשתתפים התנסו בשימוש בו במהלך הדייטים, ומספרים עלהרשמים שלהם על מד האהבה.

השתתפות בספיד דייט של שי ואמירה מהתוכנית- "אל תשאל" ערוץ ביפ,

https://www.mako.co.il/humor-bip/shows-dont-ask/articles/Article-dae3a5a594ed421006.htm

איריס סלומון מופיעה בתוכנית- "רגעים קטנים" YES, (יוני 2009)

איריס סלומון, פסיכולוגית ומנהלת חברת "ספיד דייט" מופיעה בתוכנית- "רגים קטנים" ב- YES- ביוני 2009. איריס מספרת על חשיבות הרושם הראשוני, על מפגשי הספיד דייט, אימון למציאת זוגיות ונותנת עצות מועילות למציאת זוגיות.

כתבה במהדורת חדשות השבת- גירושים בגילאי 50+ ערוץ 10, (פברואר 2009)

בכתבה ששודרה במהדורת חדשות השבת בערוץ 10, בחודש פברואר 2009, מסופר שאחוז הגירושין בגילאי ה- 50+ בישראל נמצא בעליה. שיטת "הספיד דייט" של הכרויות מרובות בערב אחד נותנת מענה גם לצורך להכיר בן זוג לפרק- ב' בחיים. בכתבה יש הצצה לערב ספיד דייט שאיריס סלומון מארגנת בו היא מארחת את שוש גדות שמגיעה לחפש אהבה חדשה.

ספיד דייט באולפן התוכנית "שורדות בבית" ערוץ 10, (1.3.2009)

אירוח של איריס סלומון בתוכנית "שורדות בבית"- ערוץ 10. איריס מספרת בתוכנית על שיטת ההיכרות של ה"ספיד דייט", בה כל משתתף מכיר הרבה בני זוג פוטנציאליים בערב אחד ויושב ועם כל אחד /אחת למשך 7 דקות. בתוכנית איריס מארגנת לנעמה וליה – מנחות התוכנית "ספיד דייט" באולפן. כדאי לראות את התוצאות!

איריס סלומון בתוכנית "שורדות בבית"- איך לקדם קשר זוגי? ערוץ 10, (2009)

איריס סלומון הפסיכולוגית ומנהלת חברת "ספיד דייט" מתארחת בתוכנית-"שורדות בבית" ערוץ 10, (2009) הנושא- איך לקדם קשר זוגי?

איריס סלומון בתוכנית"שורדות בבית"- יחסים פתוחים ערוץ 10

איריס סלומון הפסיכולוגית ומנהלת חברת "ספיד דייט" מתארחת בתוכנית-"שורדות בבית" ערוץ 10, (2009) הנושא- יחסים פתוחים

(2009)https://www.youtube.com/watch?v=eC3_jwDyoJY&feature=emb_title

איריס סלומון , פסיכולוגית בתוכנית "היפה והחנון" ערוץ 10, (2009)

בפרק הראשון של תוכנית הריאליטי- "היפה והחנון" איריס סלומון הפסיכולוגית של התוכנית, מעבירה לגברים מספר מבחני אישיות ומאבחנת אותם. בין המבחנים: ציור איש, בחירת חיה שמזדהים עמה, סימולציות חברתיות שונות עם בובה ועוד. המטרה של האבחון- המלצה על הדחה של אחד הגברים. יש גם טעימהמהפרק ה- 10 שבו מחזירים לתוכנית זוג אחד. מומלץ לראות, תהנו!

כתבה ששודרה על הספיד דייט במהדורת "מבט" ערוץ 1, (16.08.07 )

כתבה ששודרה במהדורת "מבט" על הספיד דייט, בניהולה של איריס סלומון הפסיכולוגית, באוגוסט 2007

הצגת ערב ספיד דייט שהתקיים ע"י חברת "ספיד דייט" בשיתוף אתר קופידון , (יולי 2007)

איריס סלומון בתוכנית "חדשות טובות בשבע", ערוץ 2, יולי 2007

אירוח של איריס סלומון , פסיכולוגית ומנהלת "ספיד דייט" בתוכנית: "חדשות טובות בשבע" בערוץ 2, ביולי 2007 בו היא מתייחסת לתופעת ההתאהבות ולשאלה- האם ניתן להתאהב תוך 3 דקות?

אירוח של איריס סלומון בתוכנית של נמרוד הראל ערוץ 10, (2005)

אירוח של איריס סלומון הפסיכולוגית ומנהלת חברת ספיד דייט בתוכנית של נמרוד הראל- אומן החושים. בתוכנית איריס מארגנת ספיד דייט באולפן ומספרת על עקרונות מפגש הספיד דייט, בו מכירים הרבה בני זוג פוטנציאליים בערב אחד ועם כל אחד/ אחת יושבים למשך 7 דקות במטרה למצוא זוגיות לחיים. איריס מסבירה, בין היתר, על החשיבות של הריח כקריטריון לבחירת בן זוג לחיים.

איריס סלומון מתארחת בתוכנית "אודטה" ערוץ 10, (2003)

איריס סלומון הפסיכולוגית ומנהלת חברת ספיד דייט מתארחת בתוכנית: "אודטה" בערוץ 10, 2003. בתוכנית היא מספרת על שיטת ההכרות של הספיד דייט" בה נפגשים עם הרבה בני זוג בערב אחד, עם כל בן זוג פוטנציאלי נפגשים למשך 7 דקות. למחרת המפגש מקבלים את ההתאמות.